Gizlilik ve Güvenlik Şartları

Değerli Kubbe Yayınevi Üyesi,

Kubbe Yayınevi, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, yaş, ilgi alanlarınız, e-posta vb.) sizlerden talep etmektedir.

Kubbe Yayınevi sunucularında toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri "sınıflandırma” çalışmalarında sadece Kubbe Yayınevi bünyesinde kullanılmaktadır.

Kubbe Yayınevi, üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.

Kubbe Yayınevi, e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır.

Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, Kubbe Yayınevi müşterilerine daha özel ve etkin bir alışveriş deneyimi yaşatmak amacıyla Kubbe Yayınevi iş ortakları ile paylaşılabilmektedir.

Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir. Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece Müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

Herhangi bir zamanda  günlük email gönderim listemizden çıkmak isterseniz, gönderdiğimiz  emaillerin alt kısmında bulunan “E-bulten listemizden çıkmak için lütfen tıklayınız” linkine tıklayarak e-bulten üyeliğinden tek tıkla , kolayca çıkabilirsiniz.

Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde Kubbe Yayınevi veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin Kubbe Yayınevi arayüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

Ödeme Güvenliği

Ayrıca kubbeyayinevi.vom’da 'Secure Sockets Layer' (SSL) teknolojisi kullanılmaktadır. SSL sertifikamız sayesinde kişisel bilgileriniz şifrelenip gönderilmektedir.

Çalışma Saatleri

Haftaiçi: 10.00-19.00 arası
Cumartesi: 10.00-19.00 arası

Her türlü sorunuz için:

info@kubbeyayinevi.com veya 0212 635 20 40 no’lu çağrı merkezinden bize ulaşabilirsiniz.

Kubbe Yayınevi

Atikali Mahallesi
Manyasızade Cad. No:23/A
Fatih / İstanbul